Suche
-
Cipressi in Chianti - Prosciutto arrosto
100 g
Běžná cena €12,99 EURVýprodejová cena €12,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €129,90 za kg€11,49 EUR -
1500g TKF
Zbývá pouze 5Běžná cena Od €123,49 EURVýprodejová cena Od €123,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,99 za kg€123,49 EUR -
350g-2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,69 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €41,49 EURVýprodejová cena Od €41,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,54 za kg€41,49 EUR -
Až 10% sleva900 g
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,99 za kg€37,99 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,40 za kg -
200g - 1000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €96,99 za kg€19,49 EUR -
Až 10% sleva1200 g
Běžná cena €20,24 EURVýprodejová cena €20,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,87 za kg€22,49 EUR -
BIO farma Krautgartner – bedýnky s drůbežím masem
cca. 4430g - BIO barevná směs
Běžná cena Od €99,99 EURVýprodejová cena Od €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,63 za kg -
750 ml
Běžná cena €12,99 EURVýprodejová cena €12,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,32 za kg -
Australský Wagyu Entrecôte – Ribeye (8+)
350g - 2000g
Běžná cena Od €111,49 EURVýprodejová cena Od €111,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €318,54 za kg€111,49 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsa nakrájená min. 400 g
minimálně 400 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
500 g
Běžná cena €23,99 EURVýprodejová cena €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,98 za kg€21,49 EUR -
Až 10% sleva200g-2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €89,95 za kg€19,99 EUR -
Schröder Lyoner - masová klobása v kruhu
400 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,73 za kg -

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR
